11.09.21 KYIV VAG Family Festival • ІКСПАРК
Кубок Києва 2021 з кікбоксингу WAKO
11.09-12.09 Кубок Києва 2021 з кікбоксингу WAKO
Третій етап Чемпіонату України з пляжного тенісу
Третій етап Чемпіонату України з пляжного тенісу

Фестиваль автомобільної культури і технічних можливостей, більше 1000 учасників з усієї України, гості з інших країн, і найкрутіші тачки чекають тебе! 11 Вересня, Київ, парк Муромець.

Виставкова зона
На фестивалі буде і виставкова зона на більш ніж 300 кращих автомобілів. Подивитися буде на що!

програма фестивалю
Цілий день екшену і розваг, розіграші та багато іншого.

Більш 911 автомобілів VAG в одному місці.
Сімейство VAG це VW, Audi, Seat, Skoda, Porsche.

АRT & promo-зони
Ми збираємо культуру автомобілів, а значить ти зможеш побувати і дізнатися про тюнінг, стайлінг, Стенс культурі, від провідних компаній і тюнінг ательє, так само різні майстер-класи та інфо-стенди брендів / компаній. Лекторій і багато іншого.

Теми Лектор:
• Догляд за автомобілем (як підготувати до зими / льоту автомобіль);
• Кузов і догляд за лакофарбовим покриттям;
• Гума (Зимова / Літня, як правильно вибирати, в чому різниця і для яких цілей);
• Пластик, догляд за пластиковими деталями;
• Салон (типи і види, догляд за салоном і яку косметику краще використовувати, що б ваш салон залишався красивим);
• Мед. інструктаж (що і які дії робити у випадку ДТП, як надавати Першу До-медичну допомогу, як врятувати, а не нашкодити);

Загальна програма заходу
09:00 – 12:30 Заїзд учасників.
13.00 – 21:00 Вхід для глядачів.
13:00 – 21:00 Виставкові автомобілі, технічний лекторій від профільних партнерів, ретро-зона, дитяча зона відпочинку, батут, атракціони, зона фуд-корти + кава і морозиво, кальян-зона, VAG-маркет, презентації партнерів, ярмарок від профільних компаній.
18:15 – 18:50 Інтерактив з гостями і нагородження учасників
19:00 – 22:00 Концертна програма.

Даний захід цікаво буде для любителів автомобілів і всього того що з цим пов’язано) Ну і звичайно-ж для учасників VAG group (VW, Audi, Porshe, Seat, Skoda і багато інших)

На фестивалі буде представлено: Виставкова зона автомобілів в різних класах і модельних рядах, так само буде зона тюнінг, стайлінг, stance та авто звук (гонок і дріфту не буде)

Ми хочемо створити атмосферу єдності, правильного відпочинку для учасників і гостей заходу. Так само на території буде VAG-market (технічний ярмарок для автолюбителів).

Ви зможете відвідати Лекторій, в якому протягом усього дня будуть розкриті теми: кузов і як за ним стежити, ЛКП – при будь-якій погоді захистити, автокосметика, паливо – газ, бензин або дизель, гума, колеса і багато іншого, про що ми ще розповімо.

Так само на території для комфортного відпочинку буде: Фуд-корт зона і кальяни, дитяча зона відпочинку, батут, атракціони, презентації партнерів, ярмарок від профільних компаній. Вечірній концерт, фаєр шоу і звичайно ж призи / подарунки від партнерів фестивалю.

Для учасників проходить реєстрація на територію фестивалю, для гостей буде дві парковки, поза фестивалем

11.09.21  KYIV VAG Family Festival
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Використовуючи цей веб-сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою захисту даних.
Читати більше