Презентація діяльності «Фонду інноваційних оборонних технологій “Вільне Покоління» • ІКСПАРК

Презентація діяльності «Фонду інноваційних оборонних технологій “Вільне Покоління»

Meet Up mixsport Сергій копия
Mixsport Chill Meetup 🧖‍♂️ 05.10
Event Hall Pandora X-Park тепла альтанка беседка аренда беседок конференц зал
Новий Конференц зал Event Hall Pandora з панорамними вікнами!

Прес-анонс «Презентація діяльності 

 

 

«Фонду інноваційних  оборонних технологій  “Вільне Покоління»

Маючи на меті впровадження інноваційних підходів та технологій не тільки в  обороні, але і в повсякденному житті,  в час військового стану ми  фокусуємося на чотирьох напрямках діяльності. А саме: забезпечення ЗСУ дронами та коптерами, широке застосування симуляторів для навчання військовослужбовців, спортивна реабілітація інвалідів війни та оцифрування культурної спадщини  України. 

 

1Final chevrons

 

Програма заходу: 

14.00 збір учасників та гостей 

14.30 відкритя заходу, урочисте слово

14.40 презентація військових проєктів: 

– Малі ударні дрони 

– Авіасимулятори 

– Аватар центр “Пандора”

– Збереження спадщини України (Війна впритул, музей Зброї) 

15.00  виїзд на полігон. Шоу дронів. 

16.00 фуршет, мастер-клас  на симуляторах та в доповненій реальності, фото-паузи.

Детальніше Ви познайомитесь на презентації з: 

  1. З напрямком «Збереження культурної спадщини» що складається з трьох проєктів: 

а) Проєкт «Війна впритул», що дозволяє відчути реальні емоції від присутності на конкретній локації та музей зброї у доповненій реальності, виготовляється з метою:

  • Показати реальну ситуацію світові
  • Зафіксувати злочин ворога в Україні
  • Зберегти мир від війни!

До вашої уваги будуть представлені руйнування в регіонах Київщини (Буча, Гостомель, Бородянка, тощо), Чернігів, працюємо над Сумщиною, у форматі кругових панорам, що дозволяє оглянути деталі, тих наслідків та жахіть, що зазнала наша країна. Крім того  за допомогою 360 кругових панорам можна відчути себе на місці руйнувань, особливо реалістичні враження та дуже глибоке занурення у місця руїн здійснюються за допомогою окулярів віртуальної реальності 3D-панорами. 

Щоб ознайомитися з контентом проєкту «Війна впритул» завчасно варто завітати за посиланням  – https://kyivmaps.com/ua/blog/rujnuvanna-kiivsini-u-360-z-krugovimi-panoramami 

б) «Віртуальна екскурсія «Доторкнись до України», що дозволяє одночасно ознайомиться з найбільш відомими символами та відвідати найпопулярніші міста всіх областей  України  з однієї локації, де ви знаходитесь саме зараз. До вашої уваги будуть представлені обʼєкти  доповненої реальності та кругові панорами, що дозволять  познайомитися з історією, культурою, традиціями, цікавим фактами кожної з областей, крім того ви дізнаєтесь про бренди України до яких відносяться гастро-магніти,  історичні особистості, архітектурні споруди, символіка, відповівши на прості послідовні питання вікторини. Щоб відвідати віртуальну екскурсію завчасно «Доторкнись до України» необхідно завантажити мобільний застосунок «FreeGen» та знайти екскурсію і почати гру, не важливо в якій локації ви знаходитесь.  

Опис віртуальної екскурсії «Доторкнись до України» знаходиться за посиланням- https://freegen.games/news/dotorknis-do-ukraini-virtualna-onlajn-ekskursiya/

  1. З напрямком «Реабілітація» 
  2. З  напрямком «Авіа-симулятори» 

Ви дізнаєтесь, що залучення різних тренажерних або сімуляторних систем та засобів імітаційного моделювання умов бойової обстановки дозволяє суттєво прискорити набуття та підвищення рівня підготовленості особового складу з відпрацюванням більш реалістичних (і складних) сценаріїв бойових операцій з одночасним зниженням матеріальних і фінансових витрат. Основне в цієї справі є навіть не персональна підготовка військовослужбовця на сімуляторі окремого зразка озброєння, а застосування сучасних імітаційних засобів з потужними комп’ютерними системами для проведення навчань підрозділів від роти і вище. При цьому залишається можливість відслідковувати та потім аналізувати переміщення і дії кожного конкретного учасника, будь то окремий боєць, танк чи літак.

    3. З напрямком «Дрони» 

Презентація закритого типу відбувається за попередньою реєстрацією, захід відбудеться 5 жовтня 2022 р. діяльності роботи фонду.  Місце проведення – «Event Hall Pandora» (територія спортивно-розважального комплексу X-Park).

 

Презентація діяльності   «Фонду інноваційних  оборонних технологій  “Вільне Покоління»
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Використовуючи цей веб-сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою захисту даних.
Читати більше