Літній табір ІКСКЕМП в актив-парку 🎯 ІКСПАРК

Літній табір ІКСКЕМП

Бані біля річки
Бані біля річки
Школа вейкбординга Rise Wake Academy
Rise Wake Academy
  Летний лагерь ИКСКЭМП
  Летний лагерь ИКСКЭМП
  Летний лагерь ИКСКЭМП

  Дитячий літній табір ІКСКЕМП

  ІКСКЕМП – це спортивний літній табір, який працює на території ІКСПАРКУ вже більше 10 років, та має висококваліфікованих інструкторів і досвідчених тренерів, які працюють виключно за сучасними методиками викладання. Позитивний результат не змусить себе довго чекати.

  Табір приділяє максимальну увагу всім учням різного віку. Тут вони можуть почати свої заняття по досягненню п’ятирічного віку. У таборі ІКСКЕМП вони випробують безліч спортивних секцій, причому не тільки по вейкборду, але і з акробатики, на спортивному батуті, скімборд, прогулянки на САП-бордах, катамаранах, велопрогулянки, катання на роликах/скейтах, настільний теніс та різні майстер-класи. Також 2 рази на тиждень проводяться заняття з англійської мови.

  Харчування в таборі складається з повноцінного комплексного обіду та вечірнього перекусу.

  Працює табір по буднім дням з 8:30 до 18:30.

  Ціна перебування одного дня в таборі ІКСКЕМП становить 1200 грн, абонемент на тиждень (5 днів) – 5500 грн. (Також діють індивідуальні дисконтні пропозиції постійним клієнтам).

  Також вас зацікавить

  Більш детальну інформацію Ви можете дізнатися за тел. 097 – 757 – 61 – 66

  Летний лагерь ИКСКЭМП

  Хочете спробувати?

  Залишіть ваш телефон, ми передзвонимо Вам!

   Літній табір ІКСКЕМП
   Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Використовуючи цей веб-сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою захисту даних.
   Читати більше