Мотошкола Pro-Biker в актив-парку 🎯 ІКСПАРК

Мотошкола Pro-Biker

Гриль-зона
Гриль-зона Tango-sport
Клуб моржевания
Penguin Ice Party
  Мотошкола
  Мотошкола
  Мотошкола
  Мотошкола

  На території спортивно-розважального комплексу X-PARK працює мотошкола Pro-Biker.

  Ваша впевненість і безпеку в управлінні мотоциклом – їх пряме завдання. Тільки професійний і індивідуальних підхід інструкторів школи дозволить Вам підкорити залізного коня.

  Наші курси водіння мотоцикла на сучасній майданчику допоможуть Вам освоїти і довести до автоматизму навички управління мотоциклом, а на заняттях в місті Ви навчитеся оцінювати і прораховувати ситуацію, помічати «хитрощі» на дорозі і правильно реагувати в екстрених ситуаціях.

  Ми розуміємо, наскільки важлива безпека при водінні, тому розповімо Вам всі нюанси водіння мотоцикла, які дадуть гарантовані результати!

  1. Перш за все, ми дійсно відповідально підходимо до процесу навчання, адже від результату тренувань у нас буде залежати Ваша безпека і впевненість на дорозі.

  2. У нас Ви не будете даремно накочувати мотогодини, на наших заняттях ми постійно моделюємо екстрені дорожні ситуації, а значить Ви будете підготовлені до реальних міських умов.

  3. Найбільший вибір мототехніки в Києві. Міські, спортивні, чоппери. За час навчання Ви можете протестувати всі мотоцикли і визначитеся який саме мотоцикл Ви хочете придбати.

  4. Більше 70% нових клієнтів приходять до нас за рекомендацією від випускників нашої мотошколи. Ми робимо все для того, щоб Ви так само могли рекомендувати нас. Адже ми не тільки навчаємо, а й допомагаємо вибрати мотоцикл і влитися в мото тусовку.

  5. Чесна цінова політика без додаткових платежів. Ми вказуємо повну вартість, в яку вже входять оренда мотоцикла і екіпіровки, робота інструктора, бензин, документація і супровід в МРЕО до отримання прав.

  6. MoneyBack. Якщо у Вас змінилися обставини і Ви не можете продовжувати навчання, ми повертаємо суму курсу з вирахуванням пройдених занять протягом 24 годин. Все чесно і прозоро!

  7. З нами Вам не потрібно буде повторно здавати ПДР в МРЕО. (При наявності автомобільних прав категорії Б). Ми готуємо документацію таким чином, щоб Ви здавали тільки практику на мотоциклі. Здаємо на права щосуботи.

  8. Смс-нагадування про наступне занятті. Вам буде зручніше планувати день або ж завчасно перенести заняття. Час для занять Ви вибираєте самі – за попереднім записом у нашого адміністратора

  – Пробне заняття 700грн
  – Курс Новачка 6500грн
  – Повний Курс 9500грн
  – Експрес курс 3700грн
  – Мотодень 1500грн
  – Круізер курс – 9000 грн
  – Курс Мотоспорт 15000грн

  Детальніше про школу: http://www.pro-biker.com.ua/

  Також вас зацікавить

  Хочете спробувати?

  Залишіть ваш телефон, ми передзвонимо Вам!

   Мотошкола Pro-Biker
   Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Використовуючи цей веб-сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою захисту даних.
   Читати більше