Penguin Ice Party в актив-парку 🎯 ІКСПАРК
Мотошкола
Мотошкола Pro-Biker
Большой теннис
Школа большого тенниса

  Що ви уявляєте, коли мова йде про пінгвінів? Приємних і ласкавих істот, які зовсім не бояться холоду? Так, ми всі хоча б раз з розчуленням дивилися як пінгвіни ходять перевальцем, нас вражав їх дивовижний спосіб життя.

  Але у нас, в спортивно-розважальному комплексі X-PARK склалася «трохи» інша асоціація з пінгвінами.

  Наші пінгвіни – #PenguinIceParty – це головний щотижневий захід у сфері здоров’я і активного способу життя. Це 30% лазневі процедури, 30% загартовування, 30% тренування на відкритому повітрі і 10% надихаючі бесіди в колі однодумців.

  За кілька років нам вдалося вирости з маленького клубу за інтересами до масштабного щотижневого івенту, відомому серед людей різних професій і вікових груп. А секрет нашої популярності є проста істина – холодна вода та лазневі процедури можуть допомогти зробити кожного здоровим і красивим.

  Приходьте! Ми відкриті для ВСІХ

  До речі, в цьому році ми поставили собі за мету – ще більше розширити наш клуб і зробити акцент саме на популяризації здорового способу життя.

  Захід проходить КОЖНУ неділю з 15 жовтня по 15 березня. З 10:00 до 15:00.

  У чому особливість PENGUIN ice party?

  • По-перше, це підтримка і віра в тебе. Уже не перший рік команда досвідчених моржів готова надихнути тебе і довести, що моржування це весело, бадьоро і здорово.
  • По-друге, у нас є всі необхідні умови для зігрівання та занурення. 3 громадські сауни, одна з яких побудована за кращими австрійськими прототипами, чан від «Лазні Афродіти», СПА-джакузі на вулиці та облаштований спуск у воду.

  Також, кожен раз ми придумуємо щось нове: будь то зона аквапарку для моржів, бодісерфінг на канатній дорозі або зйомка тематичного відео. Ми готові вдосконалюватися і показувати, що можливо все! Ми хочемо відкривати для себе все нові і нові активності, поєднувати розвагу і вдосконалення свого тіла.

  ВАРТІСТЬ за лазню
  – 400 грн з людини

  ВСЕ АКТУАЛЬНІ НОВИНИ, ФОТО, ВІДГУКИ, СТАТТІ – В ЧАТІ телеграм – t.me/ICE_miXsport

  Пртходіте, з нами весело та незабутньо! Щонеділі в 10-00

  Також вас зацікавить

  Penguin Ice Party
  Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Використовуючи цей веб-сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою захисту даних.
  Читати більше