Професійний волейбол і теніс

Pump Track
17.03.2020
ТИР
Тир
17.03.2020

Професійний волейбол і теніс

Грати професійно в пляжний волейбол і теніс в Києві на території X-Park це одне задоволення. Тут все просто таки створено для зручного проведення часу на природі. Парк Муромець має чудові пейзажі і чисте повітре, а сам майданчик обладнаний за кращими світовими стандартами. Саме тут проходять усі змагання Української конфедерації волейболу.

Майданчики для пляжного волейболу в X-Park доступні всім бажаючим за попереднім записом. Час гри на них коштує 300 грн. Всі вони доглянуті і обладнані найкращим чином. У самій грі немає нічого складного. На поле, розділене по центру сіткою, збираються дві команди, гравці яких переправляють ударами рук м’яч на сторону противника. Перемога зараховується при наборі певної кількості очок, які присвоюються команді, якій вдалося послати м’яч на поле противника так, щоб він вдарився об землю.

Благодійний турнір з пляжного волейболу в XPARK
🏐☀️ Поля для пляжного волейболу Freegen Beach Club приймають безліч турнірів, проте цей був особливий. 🏆 Благодійний турнір в рамках проекту Світ, я чую тебе. 25 діток у віці до 5 років потребували допомоги – вони не вміють говорити і чути від народження. І саме тоді, 8 липня, граючи у волейбол, спортсменам вдалося наблизити їх до бажаного почутого слово "Мама". У вересні всі діти поїдуть у спеціальний табір на реабілітацію.Змінюйте світ на краще! Займайтеся спортом та беріть участь у благодійних проектах.Відеопродакшн: SAHAL
Опубліковано Экстрим-парк "X-Park" Пʼятниця, 10 серпня 2018 р.

Хотите попробовать?

Оставьте ваш телефон, мы перезвоним Вам!

""
1
Ваш телефон
Previous
Next
Контакты