Професійний волейбол FINNS

гонки на драконах
Драгонбот
10.02.2015
Вейксерфінг
10.02.2015

Професійний волейбол FINNS

Грати професійно в пляжний волейбол і теніс в Києві на території X-Park це одне задоволення. Тут все просто таки створено для зручного проведення часу на природі. Парк Муромець має чудові пейзажі і чисте повітре, а сам майданчик обладнаний за кращими світовими стандартами. Саме тут проходять усі змагання Української конфедерації волейболу.

Майданчики для пляжного волейболу в X-Park доступні всім бажаючим за попереднім записом. Час гри на них коштує 300 грн. Всі вони доглянуті і обладнані найкращим чином. У самій грі немає нічого складного. На поле, розділене по центру сіткою, збираються дві команди, гравці яких переправляють ударами рук м’яч на сторону противника. Перемога зараховується при наборі певної кількості очок, які присвоюються команді, якій вдалося послати м’яч на поле противника так, щоб він вдарився об землю.

КУПУЙ ЗАРАЗ

Послуга по броні

Увага! Вибрана Вами послуга працює в режимі бронювання. Час та місце початку заняття з Вами узгодить менеджер в телефонному режимі після оплати. Всі побажання щодо заняття Ви можете залишити в графі «Коментарі». Для дітей віком до 16 років послуга доступна тільки за наявності батьків/опікунів. В момент оформлення послуги на прокаті, її не можливо буде повернути/обміняти/перенести. Послуга діє на протязі часу, який Ви обрали/придбали . Період часу, який вийшов за межі придбаної Вами послуги – оплачується згідно прейскуранту. Скасувати або перенести заброньовану Вами послугу можливо не пізніше ніж за 24 год.

 

Благодійний турнір з пляжного волейболу в XPARK
🏐☀️ Поля для пляжного волейболу Freegen Beach Club приймають безліч турнірів, проте цей був особливий. 🏆 Благодійний турнір в рамках проекту Світ, я чую тебе. 25 діток у віці до 5 років потребували допомоги – вони не вміють говорити і чути від народження. І саме тоді, 8 липня, граючи у волейбол, спортсменам вдалося наблизити їх до бажаного почутого слово "Мама". У вересні всі діти поїдуть у спеціальний табір на реабілітацію.Змінюйте світ на краще! Займайтеся спортом та беріть участь у благодійних проектах.Відеопродакшн: SAHAL
Опубліковано Экстрим-парк "X-Park" Пʼятниця, 10 серпня 2018 р.

Хотите попробовать?

Оставьте ваш телефон, мы перезвоним Вам!

""
1
Ваш телефон
Previous
Next
Контакты