Скімбординг в актив-парку 🎯 ІКСПАРК
Слэклайн
Слеклайн
Футбол
Футбол
  Скимбординг
  Скимбординг
  Скимбординг
  Скимбординг

  Skimboard – це назва, яка походить від словосполучення двох англійських слів, в буквальному перекладі означають «дошка, що скользить». Це дуже популярний вид спорту і свого роду один з типів серфінгу. X-Park надасть вам можливість вивчити і випробувати його в повній мірі. Катання здійснюється на мілкій воді або по мокрому піску. Таким чином, цей спорт є також різновидом фансерфінга.

  Скімбординг в Києві набирає все більше фанатів. Любите воду і весело проводити час? Тоді X-Park запрошує вас до себе

  Скімбординг не вимагає тривалого навчання і особливих навичок або наявності спеціальної екіпіровки. Хоч він дуже динамічний і в його дисципліни входить виконання трюків, все ж тут немає ніякої небезпеки для здоров’я. Навіть дитина може його освоїти. X-Park видасть вам спеціальну дошку для катання, яка називається скімборд, і ви відразу ж можете приступити до свого нового захоплення.

  Катання на воді є однією з кращих літніх розваг

  У комплексі X-Park функціонує великий басейн для скімбордингу. Він має спеціальне покриття для ефективного катання, де скім-дошку можна використовувати максимально ефективно. Сам процес відбувається за принципом гліссиірування. При досягненні відповідної швидкості дошка створює водяний клин, на який і підіймається. Це забезпечує її подальше переміщення.

  Катання на воді відбувається за інерцією. Ви повинні з розгону застрибнути на дошку і штовхнути її таким чином, щоб вона ковзала по воді. Попутно професіонали можуть виконувати ефектні трюки. Складного в цьому немає нічого, тому сміливо можете взяти із собою родину і гратися все разом. X-Park це місце для веселощів, де раді всім і де для кожного знайдеться окреме розвага. Наприклад, якщо ви хочете командний вид серфінгу, тоді SUP-веслобордінг підійде найкраще.

  .

  Хочете спробувати?

  Залишіть ваш телефон, ми передзвонимо Вам!

   Скімбординг
   Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Використовуючи цей веб-сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою захисту даних.
   Читати більше