Слеклайн в актив-парку 🎯 ІКСПАРК
ТИР
Тир
скимбординг в киеве
Скімбординг
  Слэклайн
  Слэклайн
  Слэклайн

  Слеклайн – це цікава розвага, що представляє із себе ходіння по канату. Слеклайн якщо перекладати з англійської означає слабка або провисаюча лінія. Назва складається з словосполучення англійських слів slack – слабкий і line – лінія.

  Хочете відчути себе справжнім акробатом? Слеклайн в Києві X-Park подарує таку можливість

  У слеклайн трос закріплюється досить вільно. Це дозволяє відхилятися при ходінні від прямої лінії. Відхилення відбуваються не тільки завдяки провисання самого каната вниз під впливом сили тяжіння людини, але і в різні боки завдяки прикладеним зусиллям при ходьбі. Звучить досить просто, але така ходьба по канату вимагає великої вправності і рівноваги.

  Звичайне ходіння по мотузці від слеклайну має одну основну відмінність. Так еквілібрист, йдучи по канату зі звичайним натягом, тримає свою вісь тяжкості прямо над ним. В даному ж випадку необхідно постійно підлаштовувати трос за допомогою ніг під вісь свого тіла. Ця дисципліна розвиває координацію руху, відчуття рівноваги і дозволить відчути себе справжнім акробатом. Акробат професіонал може виконувати на такому канаті різні трюки.

  Слеклайн відмінно допомагає розвивати своє тіло. Так ви зможете тренувати свою рівновагу і концентрацію. Ці навички знадобляться в будь-якому виді спорту, тому дане тренування допоможе досягти високих результатів в інших спортивних дисциплінах. Простіше кажучи це дуже корисна спортивна дисципліна, вправлятися в якій можуть як дорослі так і діти. Дітям буде дуже цікаво брати участь в настільки веселій забаві.

  Варто зауважити, що в X-Park ходіння по натягнутому канату безкоштовно і без обмежень. Цей атракціон доступний кожному відвідувачу нашого комплексу.

  Хочете спробувати?

  Залишіть ваш телефон, ми передзвонимо Вам!

   Слеклайн
   Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Використовуючи цей веб-сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою захисту даних.
   Читати більше