Страйкбол в актив-парку 🎯 ІКСПАРК
Чаны СПА-комплекса
Закарпатські чани
Bike Box Cafe
Bike Box Cafe
  Страйкбол
  Страйкбол
  Страйкбол

  Спробуйте зіграти в чудову командну гру страйкбол в X-PARK!

  Страйкбол – це військово-тактична командна гра, максимально наближена до реальносты. Гравці використовують оригінальну військову форму і приводи – точні пневматичні копії реальної бойової зброї, які стріляють пластиковими кулями (діаметр 6 мм і вагу від 0,20 до 0,43 г). Головна особливість страйкболу – гра на чесність! Неможливо точно визначити результат “потрапив – не потрапив”. Тому до спорту страйкбол не відноситься, хоча є досить активним видом проводження часу. Полігонами для ігор страйкболістов служать руїни, покинуті дитячі табори, недіючі заводи, а так само відкриті території – ліси і поля. У страйкбольних іграх використовується безліч сценаріїв, від простих лінійних “захопити прапор суперника” або “зайняти будівлю” до складних – “закласти бомбу в одній із зазначених точок за допомогою VIP-персони” або “знищити конвой, при цьому не допустивши знищення власної бази” і т.д. Страйкбол має безліч переваг – це і активний відпочинок на природі, і спілкування з цікавими людьми, і рішення неординарних завдань при плануванні атаки або захисту, це розкриття своїх невідомих талантів – розвідника, командира підрозділу, снайпера, штурмовика. Страйкбол може стати вашим хобі, варто тільки спробувати!

  Гра в страйкбол в X-PARK проходить на CQB-майданчику «AG Arena» в форматі одиночних (1 на 1) і парних (2 на 2) дуелей, за результатами яких визначається переможець дружнього турніру. На відміну від гри на великій території, наприклад, в лісі, де потрібно витратити час на пошук противника, а лише потім вступити в бій, гра на CQB майданчику дуже активна і динамічна. За короткий відрізок часу ви відіграєте безліч раундів, отримавши максимум яскравих емоцій і 100% задоволення від проведеного часу.

  Формат страйкбольних дуелей має безліч переваг! У такій грі можуть взяти участь як 2 людини, так і компанія з 10, 20, 30 і більше осіб, що відмінно підходить для проведення корпоративів і тімбілдінгів. При великій кількості гравців результати парних дуелей розписуються в турнірну таблицю, в кінці гри визначається переможець! Чим більше учасників, тим цікавіше і азартніше гра! Адреналін переповнює і гравців на полі бою, і тих, хто спостерігає за цим захоплюючим видовищем!

  Запрошуємо вас поринути в захоплюючу атмосферу гри на CQB-майданчику «AG Arena» в X-PARK, активно відпочити і отримати потужний заряд позитиву!

  Вартість участі 200 грн. з людини., включаючи 150 куль, страйкбольний автомат, захисні окуляри і маску, кітель і головний убір.

  У вартість входить:

  • короткий інструктаж з техніки безпеки і правил страйкболу;
  • страйкбольний автомат;
  • захисні окуляри;
  • маска, головний убір, кітель (за бажанням);
  • 150 куль на людину

  Можливі сценарії ігор: 1 на 1 або 2 на 2 (одночасно на майданчику може перебувати 4 людини), гра проходить у форматі турніру або в форматі «на вибування».

  Забронювати гру Ви можете по телефону 063 286 01 82

  Також вас зацікавить

  Хочете спробувати?

  Залишіть ваш телефон, ми передзвонимо Вам!

   Страйкбол
   Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Використовуючи цей веб-сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою захисту даних.
   Читати більше