Тир в актив-парку 🎯 ІКСПАРК
Прокат электротехники
Прокат електротехніки “Negoni”
Слэклайн
Слеклайн
  Тир
  Тир
  Тир

  У X-Park вас чекають захоплюючі атракціони. Тут на кожному кроці можна стати учасником цікавої пригоди. Активний відпочинок посеред красивої природи парку Муромець (раніше Дружби народів) сприятливо впливає на ваше здоров’я і допоможе позбутися від стресу або будь-якого іншого буденного негативу. Ви можете відмінно розрядити свої нерви, відвідавши тир в Києві на території X-Park.

  Що може бути краще, ніж випробувати свої навички справжнього стрільця. Бажання потрапити в «яблучко» додасть вам азарту, а перемога змусить відчути радість і справжнє задоволення. Цим заняттям можна зайнятися як самому, так і з друзями або разом зі своєю сім’єю. Дитячий тир в X-Park не змусить вашу дитину нудьгувати і доставить йому море позитивних емоцій. Якщо ж вашій дитині пощастить виграти сподобався приз, тоді напевно можна вважати, що його день вдався.

  Саме в X-Park ви знайдете найвигідніші ціни на тир в Києві.

  Постріляти в X-Park може кожен бажаючий. Це місце спеціально пристосоване для отримання максимального задоволення від стрільби. Тут витримані всі необхідні технології безпеки. Стрільба виконується з пневматичної зброї. Ціни тиру в Києві дуже навіть лояльні, вартість 21 пострілу – 100 грн. Таким чином, це загальнодоступне задоволення зможе в повній мірі скрасити ваше дозвілля.

  Хочете спробувати?

  Залишіть ваш телефон, ми передзвонимо Вам!

   Тир
   Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Використовуючи цей веб-сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою захисту даних.
   Читати більше