Відпочинок біля багаття в актив-парку 🎯 ІКСПАРК
Пляж Rhino Park
Пляж Rhino Park
Детские площадки
Дитячі майданчики
  Кострові
  Мини-сцена
  Гриль-зона SurfVillage

  Відпочинок біля багаття в X-PARK на території парку Муромець (раніше Дружби народів) в Києві

  X-PARK – це без перебільшення найкраще місце для веселого проведення часу в Києві. Тут зібрана величезна колекція захоплюючих активнихрозваг, які дарують море веселощів і адреналіну. Тут можна вдосталь повеселитися, зіграти в різні ігри, зайнятися спортом, стати учасником екстремальної пригоди або ж просто розслабитися. Для цього відмінно підійде відпочинок біля вогнища з друзями або родиною.

  Якщо ви хочете відчути незабутню романтичну атмосферу, провести час на природі в парку Муромець (Дружби народів), розпалити тут багаття і розслабитися під звуки гітари, тоді поспішіть в X-PARK. Костровий майданчик – це дійсно райське місце, що дарує заспокоєння і багато позитиву. Воно розташоване практично в центрі Києві і є загальнодоступним для кожного жителя або гостя столиці. Щочетверга тут або на новій міні-сцені проводиться гітарний вечір, звучить гарна музика і задушевні пісні. Тут можна надати ностальгії освоїти нові акорди і завести цікаві знайомства. X-PARK чекає вас на своїх найбільш позитивних і романтичних вечірках Києва.

  Хочете спробувати?

  Залишіть ваш телефон, ми передзвонимо Вам!

   Кострові
   Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Використовуючи цей веб-сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою захисту даних.
   Читати більше