Пляж Rhino Park в актив-парку 🎯 ІКСПАРК
Surf Shop
Surf Shop
Костровые
Кострові
  Пляж Rhino Park
  Пляж Rhino Park

  Пляжі Києва X-Park – якісний відпочинок на природі в межах Києва

  Якісний відпочинок на природі в межах міста – це реальність. Більше не потрібно придумувати для себе виснажливі поїздки і напружуватися з приводу приготування до них. Тепер все гранично просто і доступно. Ріно пляж в Києві чекає вас. Він подарує комфортне та веселе проведення часу, дозволить вдосталь насолодитися купанням в річці і сонячними ваннами. Сюди можна прийти зі своїми друзями або родиною, позасмагати, покупатися і скуштувати вишукані напої.

  Ріно – це безкоштовний пляж Києва в X-Park

  Тож, якщо шукаєте, де скупатися в Києві – пляж Ріно, це саме те місце. Доглянутий піщаний пляж, чиста річка, відмінний сервіс, розвинена інфраструктура і прийнятні ціни на інші розваги, це далеко не весь перелік зручностей які вас чекають. Крім Ріно, також працює пляж Sfera Beach – чудове місце для веселого проведення часу і релаксу під тінню специфічних сфер. Вхід на територію мальовничого Ріно абсолютно безкоштовний.

  Хочете спробувати?

  Залишіть ваш телефон, ми передзвонимо Вам!

   Пляж Rhino Park
   Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Використовуючи цей веб-сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою захисту даних.
   Читати більше